חדשני

בזכות טכנולוגיית האינפרא-אדום, המאפשרת חימום של העצמים והסביבה יוצר חיסכון L.R.P. Export בחדר מבלי לחמם את האוויר, קו המוצרים של בחשמל ומבחינת עלות מול תועלת, הוא האפקטיבי ביותר בשוק כיום.

חסכוני

המוצרים יוצרים חיסכון משמעותי בצריכת החשמל ומקטינים בצורה דרסטית את חשבונות החשמל. בנוסף, המעטפת העיצובית של המוצר הופכת אותו לפריט דקורטיבי שאינו דורש אחסון וחוסך במקום.​

בריאותי

קו המוצרים של החברה עושה שימוש מתקדם בטכנולוגיית אינפרא אדום. מחקרים רבים מוכיחים שזהו חימום בריא התורם רבות לפעילות תקינה של גוף האדם. מוצרי החברה אינם מייבשים את האוויר ושומרים על הלחות הקיימת (בשונה ממוצרי חימום אחרים), מונעים את היווצרות העובש והטחב (האופיינית למצב בו נוצר עיבוי כאשר האוויר חם והקירות קרים) ואינם גורמים לבעיות ולמחלות האופייניות לחימום באמצעות מזגנים.​

מעוצב

מחמם

מגוון האפשרויות להתאמה אישית לרצונות הלקוח, הופך אותו לחלק בלתי נפרד מהעיצוב הכללי של חלל הבית והמשרד. ניתן לבחור את סוג המוצר (תמונה רגילה, תמונת זכוכית, זכוכית צבעונית, מראה), להתאים את התמונה לחלל העיצובי, עם או בלי מסגרת, ולהתאים גם את סוג וצבע המסגרת.​

קו המוצרים המתקדם של החברה הכולל תמונות, זכוכית מעוצבת, מראות ועוד, נותן מענה אופטימאלי לצרכי החימום בחללים השונים בבית ובמשרד. החימום הוא מיידי, יציב לאורך זמן, כמעט ללא צורך בתחזוקה ועם פיזור חום מיטבי בחלל החדר (בשונה מהתנורים מוליכי החום למיניהם, היוצרים שכבות טמפ' שונות).​

מפרט טכני

צבעים לבחירה:

מייבשי מגבות מזכוכית

 

LRP מציעה אופציות מגוונות ובעיצוב מרשים לחימום חדרי הבית בצורה יעילה, פשוטה ומינימליסטית בטכנולוגיה חדשה, אקולוגית ומתקדמת.
ניתן לשלב אותם כאלמנט עיצובי לכל דבר בבית בהתאם לאופיו של הבית.
בשל היותם בעלי מבנה שטוח, הם נצמדים לקירות בהתקנה פשוטה ומהירה ואינם תופסים מקום מיותר!
קו המוצרים של החברה עושה שימוש מתקדם בטכנולוגיית אינפרא אדום.
מחקרים רבים שנעשו ב-25 השנים האחרונות הראו שזוהי קרינה חיובית התורמת רבות לפעילות תקינה של גוף האדם.

אחד היתרונות המוכחים והמשמעותיים הוא שיפור זרימת הדם.


החימום הוא בטוח, בריא, נעים ואינו מייבש את האוויר, שומר על הלחות הקיימת מונע את היווצרות העובש והטחב (האופיינית למצב בו נוצר עיבוי כאשר האוויר חם והקירות קרים) ואינו גורם לבעיות ולמחלות האופייניות לחימום באמצעות מזגנים.

ניתן לקבל את המוצר בכל מידה ובכל צבע מצבעי ה RAL, או תמונה לבחירה.
המוצר מגיע בהספקים בטווח שנע בין 150 וואט עד 500 וואט (תלוי גודל).

 

בכל אחד מההספקים הזכוכית מחוממת לטמפרטורה של כ 70-75 מעלות צלזיוס. (אין סכנת כוויה).

מהירות ייבוש המגבת מתבצע תוך כ 20 דקות.

 

מייבשי המגבות מסופקים עם מוט אלומיניום לבחירה - מוברש, מבריק, או ב צבע.

הזכוכית הינה זכוכית מחוסמת מסוג Extra-Clear ובעובי של 6 מ"מ 8 מ"מ או 10 מ"מ לבחירת הלקוח

 

 

התקנה:

 

יש לבצע הכנת חשמל - הזנה ישירה של 3 חוטי חשמל (פאזה, אפס וארקה) בעלי עובי 1.5 קוואדרד אחרי מיקום המייבש בחלקו התחתון או העליון.
כלומר, אם המייבש בגודל של 70X50 והוא ממוקם בגובה של 0.9 מ' מהרצפה (בחלקו התחתון), יש להוציא הזנה של 3 חוטי חשמל בגובה של 1.20-1.00 מהרצפה 5-10 ס"מ מהצד הימני או השמאלי של המייבש (כלומר, שההזנה תיהיה אחרי המייבש בחלקו התחתון)

 

בנוסף, יש להתקין מפסק כיבוי והדלקה מחוץ לאמבטיה, שישמש את המייבש בלבד.

1. מפסק מכאני

2. מפסק אלחוטי (on/off)

גופי החימום הייחודיים שלנו מגיעים במגוון צבעים, הדפסים וגדלים, הניתנים לתליה אנכית או אופקית (במרחק 35 מ"מ מהקיר) באמצעות 2 ברגים בהתאם.

 

מידות מוט הנירוסטה:במייבש מגבות מזכוכית בעלת רוחב 50 ס"מ - המוט ברוחב 52 ס"מבמייבש מגבות מזכוכית בעלת רוחב 60 ס"מ - המוט ברוחב 63 ס"מ.

 

לכל המוצרים שלנו יש 2 שנות אחריות!!!

תמונות לדוגמא:

שלח

שם מלא:

שדה חובה

Thank You!

The form has been successfully sent.

טלפון:

שדה חובה

אימייל:

שדה חובה

השאירו הודעה:

שדה חובה

צרו קשר